Cestujte na výlety s přehlednou brožurou Tipy na výlety v Královéhradeckém kraji

21. 8. 2020 Autor: Jana Šafářová

Královéhradecký kraj ve spolupráci s Českými drahami vloni vydal brožuru s tipy na výlety, kam se turisté pohodlně dostanou veřejnou dopravou. Na každé stránce naleznou zajímavé místo s podrobným popisem i s mapkou, jak se na místo dopravit.

„Touto publikací chceme turistům nabídnout zajímavé tipy na výlety do atraktivních míst v Královéhradeckém kraji, které mohou pohodlně navštívit s využitím vlakové či autobusové veřejné dopravy. Už na cestě k cíli mohou obdivovat půvaby našeho kraje, a to bez nutnosti věnovat se řízení a starostí, kde zaparkovat. V brožuře naleznete návod, kam vyrazit za poznáním, odpočinkem či dobrodružstvím a jak si cestu snadno naplánovat,“sdělil první náměstek hejtmana Martin Červíček, odpovědný za oblast dopravy a silničního hospodářství.

Napiště si o brožuru buď emailem na adresu doprava@kr-kralovehradecky.cz nebo zprávou přes facebook Veřejná doprava Královéhradeckého kraje.

Brožuru Vám zašleme zdarma na Vaši adresu.