Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2016

7. 9. 2016 Autor: Jana Fiedlerová

Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji se uskuteční v termínu od 7. do 11. listopadu 2016.

I letošní ročník bude plný novinek:

• získáte nové a zajímavé informace z oblasti vzdělávání dospělých

• poznáte zaměstnavatele, kteří představí své firmy formou dnů otevřených dveří

• můžete navštívit semináře, workshopy, přednášky a ukázkové hodiny

• vyzkoušíte si nově nabyté dovednosti

• setkáte se se zajímavými lidmi

Účast na všech akcích je pro vás zdarma!

Organizaci akcí Týdne vzdělávání dospělých 2016 v Královéhradeckém kraji i v letošním roce zajišťují krajská pobočka Úřadu práce České republiky v Hradci Králové a kontaktní pracoviště v Jičíně, Rychnově nad Kněžnou, Náchodě a Trutnově. Týden vzdělávání dospělých (dále jen TVD) je realizován pod záštitou Královéhradeckého kraje ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje a Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR, která je nositelem ochranné známky Týdny vzdělávání dospělých®.

Máte zájem se do TVD zapojit jako jeden z organizátorů dílčích akcí? Přihlášku naleznete na http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/hkk/informace_z_useku_up/tyden_vzdelavani_dospelych.

Informace o průběhu Týdnů vzdělávání dospělých v dalších krajích ČR jsou k dispozici na www.tydnyvzdelavani.cz.

Programy akcí v jednotlivých regionech se pro vás momentálně připravují.