Aktuální informace z oblasti dopravy

Veřejná doprava

Veřejná doprava v Královéhradeckém kraji je zajišťována veřejnou drážní osobní dopravou a veřejnou linkovou autobusovou dopravou. V Královéhradeckém kraji jsou taktéž provozovány některé sezónní cyklobusové a skibusové linky. Cyklobusové linky jsou zajištovány v regionech Branka, Český ráj, Orlické hory a Krkonoše. Více informací o veřejné dopravě, její kategorizaci najdete v článku: Veřejná doprava v Královéhradeckém kraji.

9.9.2019

Do Krkonoš opět s Krakonošem

V jízdním řádu 2020 zamíří z Prahy do Trutnova rychlíky se staronovým názvem Krakonoš. Spoje nabízejí moderní vozy s klimatizací, elektrickými zásuvkami pro napájení přenosné elektroniky a zaváděna je do nich Wi-Fi pro snadné připojení k internetu.

6.9.2019

Posílení dopravy na Vinobraní Kuks 14.9.2019

Vinobraní na Kuksu, které se letos uskuteční v sobotu 14. září, navštěvují tisíce lidí. Královéhradecký kraj jim nabízí možnost dostat se na místo pohodlně veřejnou dopravou. Posílí spoje a přidá i mimořádné přímé spojení.

26.8.2019

Změny v autobusových jízdních řádech od 1.9.2019

První zářijovou neděli vstoupí v platnost změny jízdních řádů. Co Vám změny přinesou, se můžete dozvědět níže, kde popisujeme nejvýznamnější změny v autobusové dopravě v Královéhradeckém kraji.

29.7.2019

Posílení autobusové dopravy na festival Jiráskův Hronov ve dnech 2.8. - 10.8.2019

První srpnový víkend je na hronovsku spojen s významnou událostí. Právě v tento čas dochází k zahájení tradičního divadelního festivalu, který pokračuje až do následujícího víkendu. Celý týden bude patřit divadelníkům, divadelním hrám a skvělé atmosféře, kterou zažijete nejen při představení ale i v hronovských ulicích.