Як повідомити про зміну місця проживання

10. 8. 2022 Autor: Lukáš Vaníček

Як повідомити про зміну місця проживання, якщо я вже живу в Чехії? Jak nahlásit změnu pobytu, pokud už v České republice pobývám?

Якщо ви вже проживаєте в Чехії і хочете повідомити про зміну місця проживання, ви повинні зробити це протягом трьох днів. Змінюючи адресу, ви також повинні надати підтвердження проживання за новою адресою. Таким документом може бути договір оренди, письмове підтвердження власника тощо. Вам не потрібно приносити документ до офісу поліції Чеської Республіки особисто, а просто надіслати його поштою за адресою:

MV ČR

Odbor azylové a migrační politiky

Oddělení pobytového správního řízení

Ulrichovo náměstí 810

500 02 Hradec Králové

Бланки можна завантажити у вкладенні або тут: bit.ly/hlaseni_změn
Pokud v České republice už pobýváte a chcete nahlásit změnu místa pobytu, je třeba to udělat do tří dnů. Při změně adresy je nutné doložit i doklad o zajištění ubytování na nové adrese. Takovým dokladem může být nájemní smlouva, písemné potvrzení vlastníka atd. S dokumentem nemusíte osobně na pracoviště Policie ČR, ale stačí jej poslat poštou na adresu:
MV ČR

Odbor azylové a migrační politiky

Oddělení pobytového správního řízení

Ulrichovo náměstí 810