Odborný seminář pracovníků silničních správních úřadů obcí s rozšířenou působností Královéhradeckého kraje ze dne 21.4.2023

12. 5. 2023 Autor: Jana Šafářová

Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor dopravy a silničního hospodářství připravil jednodenní odborný seminář pracovníků silničních správních úřadů obcí s rozšířenou působností Královéhradeckého kraje.

Odborný seminář se uskutečnil dne 21. dubna 2023 v zasedací místnosti P1.906 /Albrechta z Valdštejna/ v budově Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

Seminář zahájil vedoucí oddělení silničního hospodářství Ing. Jiří Pospíšil.

Vystoupili:

• kpt. Ing. Lukáš Pultar, vrchní komisař odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje na téma "Nehodovost a její ovlivnění"
  • Mgr. Petr Kašpar, ředitel Správy silnic Královéhradeckého kraje na téma "Nestabilní skalní svahy - zdroje ohrožení"
  • Ing. Jiří Koutník, technicko-obbchodní náměstek ÚDRŽBY SILNIC Královéhradeckého kraje
  • Mgr. Bc. David Mazánek, právník zdejšího ODSH na téma "Správní řád - nejčastější procesní postupy"
  • Ing. Jiří Verner, referent oddělení silničního hospodářství zdejšího ODSH na téma "Reklamní zařízení na území Královéhradeckého kraje"
  • Ing. Jaroslav Vaňásek, referent oddělení silničního hospodářství zdejšího ODSH na téma "Závazná stanoviska dle zákona č. 13/1997 Sb."