Workshop Cirkulární ekonomika pro města a obce Královéhradecka

23. 9. 2020 Autor: Petr Kamenický

Workshop se bude konat 1. října 2020 od 13:00 hod. ONLINE.

S možnostmi zavádění prvků cirkulární ekonomiky a jejími výhodami pro rozvoj obce Vás seznámí přední odborníci v oboru, konkrétní řešení Vám pomohou najít firmy zabývající se cirkulární ekonomikou. S vlastními zkušenostmi, projekty a příklady dobré praxe Vás seznámí obce z Královéhradeckého kraje. Smysl cirkulárního veřejného zadávání Vám vysvětlí zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí.

Registrace na workshop je možná do 29. září 2020 přes online formulář ZDE.

Cílem workshopu je obcím nejenom z Královéhradeckého kraje osvětlit, jak mohou ve své činnosti uplatnit prvky cirkulární ekonomiky, v čem jim bude tento koncept výhodný, jak mohou financovat projekty z dotačních ale i dalších zdrojů. Představeny budou konkrétní zkušenosti obcí a měst v oblasti cirkulární ekonomiky. Proběhne prezentace firem, které přinášejí řešení pro cirkulární ekonomiku diskuze mezi veřejným a firemním sektorem v oblasti cirkulární ekonomiky, jaká konkrétní řešení jim firmy mohou nabídnout.

Doba trvání přibližně 2,5 hodiny.