Týdny vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2015

9. 9. 2015 Autor: Jana Fiedlerová

Týdny vzdělávání dospělých se v Královéhradeckém kraji uskuteční v termínu od 12. října do 20. listopadu 2015. Letošní ročník je plný novinek. Zde naleznete informace o programu.

UPOZORNĚNÍ:

Rychnov n. Kn. : Přednášky paní Mgr. Černé se neuskuteční ze zdravotních důvodů!

Pondělí 19. 10. 2015 od 15 hod
Neomezené možnosti komunikace a osobní předpoklady.

Úterý 20. 10. 2015 od 15 hod
Sebereflexe, relaxace a zdravý životní styl jako prevence vyhoření. Relaxační techniky.

Pátek 23. 10. 2015 od 13 hod
Vzdělávání trenérů a jiných nepedagogických pracovníků.

Královéhradecký kraj se i v letošním roce tradičně připojil k akci s názvem Týdny vzdělávání dospělých®.

Inovativní je však letošní koncept Týdnů vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji.

Co se změnilo?

• Týden vzdělávání dospělých není jen jeden, akce je po jednotlivých okresech rozložena do pěti týdnů (v období od 12. října do 20. listopadu 2015). Můžete se zúčastnit většího počtu akcí, nic Vám neuteče.
  • Zapojil se významný počet zaměstnavatelů. Navštivte dny otevřených dveří ve firmách.
  • Novinkou je také navázání Týdne vzdělávání dospělých na akci Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2015 v Královéhradeckém kraji. Informace o prezentaci škol a zaměstnavatelů jsou dostupné na http://www.komora-khk.cz/pssz/.

Kdy a kam?

• Jičín: 12. – 16. 10. 2015
  • Rychnov nad Kněžnou:19. – 23. 10. 2015
  • Náchod: 26. – 30. 10. 2015
  • Trutnov: 2. – 6. 11. 2015
  • Hradec Králové:16. – 20. 11. 2015

A na co se těšit?

Na ukázkové hodiny, semináře, workshopy, přednášky, poradenství, dny otevřených dveří zaměstnavatelů a vzdělavatelů a další.

Níže naleznete programy Týdnů vzdělávání dospělých v jednotlivých okresech, samostatný přehled dnů otevřených dveří ve firmách a kontakty pro případ dotazů.

Aktivně se do akce opět zapojila Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, pod jejíž záštitou se Týdny vzdělávání dospělých v České republice pořádají a která je nositelem ochranné známky Týdny vzdělávání dospělých®.

Organizaci akcí Týdnů vzdělávání dospělých 2015 v Královéhradeckém kraji zajišťuje krajská pobočka a kontaktní pracoviště Úřadu práce České republiky v Královéhradeckém kraji.

Účast na veškerých akcích je pro Vás zcela bezplatná!

V Královéhradeckém kraji se akce koná pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France.

Informace o průběhu Týdnů vzdělávání dospělých v dalších krajích ČR jsou k dispozici na http://www.tydnyvzdelavani.cz/.