Kampaň Regiony sobě v Královéhradeckém kraji

21. 9. 2021 Autor: Martina Saláková šafková

Královéhradecký kraj podporuje kampaň Národní sítě MAS Regiony sobě, která má za cíl podporovat lokální ekonomiku v regionech.

Královéhradecký kraj sobě - tak se nazývá kampaň podpořená Královéhradeckým krajem a zastřešovaná Krajskou sítí MAS Královéhradeckého kraje.

Cílem kampaně je co nejvíce podporovat sounáležitost obyvatel regionu, tak aby ho lépe poznali, propagovali u svých přátel a známých, sami přispívali do místní ekonomiky nebo ji podporovali nákupy v regionu.

V rámci kampaně pak probíhá výlep s informacemi ke kampani v několika variantách, facebooková soutěž o hodnotné balíčky místní produkce, tvorba videospotů, informační kampaň prostřednictvím tiskových zpráv a facebookových příspěvků i cílená kampaň na seznam.cz.

Najděte si i Vy svůj podnik na webu www.regionysobe.cz/kralovehradecky