20. 4. 2017 Autor: Miroslav Mejstřík

Regionální stálá konference, Královéhradecký kraj, Centrum investic, rozvoje a inovací, Krajská síť MAS a Sdružení místních samospráv ČR pořádají již 4. ročník regionálních workshopů na téma „Rozvoj obcí a regionů Královéhradeckého kraje“.

V současné době se nacházíme v polovině programového období 2014 - 2020 a je čas začít bilancovat a připravovat se aktivně na další roky. V rámci pěti okresních setkání vystoupí zástupci kraje, regionální rozvojové agentury, místních akčních skupin a obcí. Přijďte živě diskutovat nad potřebami obcí a regionů, zapojte se do námětů pro poskytovatele dotací, zorientujte se v celé problematice a sdílejte s ostatními svou dobrou i špatnou praxi.

Bližší informace ke konání regionálních workshopů, včetně registrace, kterou je nutné provést do 28. dubna 2017, jsou k dispozici v níže uvedené pozvánce.