Aktuality

26.listopad Vlakem až za polské hranice! Kraj obnovuje přeshraniční železniční dopravu

Vlaky v Královéhradeckém kraji opět pojedou v plném rozsahu

České dráhy od pondělí 30. listopadu obnoví spoje veřejné železniční dopravy. K jejich omezení došlo kvůli uzavření škol v souvislosti s pandemií koronaviru. Díky obnovení autobusových spojů 18. listopadu bude veřejná doprava v Královéhradeckém kraji fungovat v plném rozsahu.

25.listopad Informace k činnosti určených škol

Informace k činnosti určených škol

V souladu s usnesením vlády ze dne 20. listopadu 2020 č. 1196 o změně krizových opatření, KE DNI 29. 11. 2020 KONČÍ URČENÉ ŠKOLY ČINNOST, v rámci které poskytovaly péči dětem zaměstnanců vládou stanovených zaměstnavatelů.

25.listopad Kurz naučí dobrovolníky základy ošetřovatelství

Kurz naučí dobrovolníky základy ošetřovatelství

Akademické centrum studentských aktivit pořádá tuto sobotu 28. listopadu na Střední zdravotnické škole v Hradci Králové školení pro všechny dobrovolníky, kteří chtějí za současné situace vypomáhat v sociálních službách. Během jednodenního kurzu se dozví základy používání OOP, jak pracovat s klientem a podobně.

23.listopad
Pečujícím o člena rodiny pomůže nový portál s informační linkou

Pečujícím o člena rodiny pomůže nový portál s informační linkou

Staráte se doma o své blízké, doléhá na vás současná situace a máte potřebu sdílet své starosti, obavy v návaznosti na současnou epidemiologickou situaci? Či jen hledáte radu? Můžete se obrátit na bezplatnou poradenskou linku pro pečující na čísle 800 915 915, která je v provozu každý den od 9 do 20 hodin. Informační portál www.pecujdoma.cz i bezplatnou linku poskytuje projekt Pečuj doma. Za projektem stojí Diakonie Českobratrské církve evangelické.