Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji

24. 10. 2008 Autor: Jana Fiedlerová

Týden vzdělávání dospělých se v Královéhradeckém kraji uskuteční v týdnu od 3. do 7. listopadu 2008.

Týden vzdělávání dospělých (dále jen TVD) se v letošním roce uskuteční v Královéhradeckém kraji v termínu od 3. do 7. listopadu 2008.

Cílem akce je seznámit veřejnost s významem a možnostmi celoživotního učení, motivovat k celoživotnímu učení, nabídnout konkrétní vzdělávací příležitosti dalšího vzdělávání v kraji (dát možnost poskytovatelům vzdělávání dospělých prezentovat své vzdělávací produkty), zdůraznit význam dalšího vzdělávání pro zvyšování kvalifikace, uplatnění a udržení se na trhu práce a nastolit se zaměstnavateli dialog o potřebách dalšího vzdělávání. Týden vzdělávání dospělých 2008 realizuje Královéhradecký kraj ve spolupráci se společností Centrum andragogiky a Univerzitou Hradec Králové pod záštitou Asociace institucí vzdělávání dospělých.

Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji nabídne zájemcům z řad zaměstnavatelů, poskytovatelů vzdělávání dospělých i široké veřejnosti celou řadu aktivit:

• Ukázkové vzdělávací kurzy pro veřejnost
  • Přednášky a semináře v rámci sekce neformálního učení
  • Veletrhy poskytovatelů vzdělávání dospělých
  • III. regionální konferenci věnovanou tématu rozvoj lidských zdrojů v Královéhradeckém kraji s mottem: „Více správných informací - větší šance na trhu práce“

Účast na veškerých akcích je pro Vás zcela bezplatná.

Bližší informace o programu Týdne vzdělávání dospělých naleznete na www.tvd.blog.cz  a www.centrumandragogiky.cz .

V případě dotazů se obracejte na:

Radku Ehrenbergerovou, Centrum andragogiky s. r. o., Škroupova 631, 500 02 Hradec Králové, tel.: + 420 774 695 271, e-mail: radka@centrumandragogiky.cz

nebo

Janu Fiedlerovou, Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor sociálních věcí a zdravotnictví, Pivovarské náměstí 1245, 500 03 Hradec Králové, tel.: 495 817 332, e-mail: jfiedlerova@kr-kralovehradecky.cz