Aktuální informace z oblasti dopravy

Veřejná doprava

Veřejná doprava v Královéhradeckém kraji je zajišťována veřejnou drážní osobní dopravou a veřejnou linkovou autobusovou dopravou. V Královéhradeckém kraji jsou taktéž provozovány některé sezónní cyklobusové a skibusové linky. Cyklobusové linky jsou zajištovány v regionech Branka, Český ráj, Orlické hory a Krkonoše. Více informací o veřejné dopravě, její kategorizaci najdete v článku: Veřejná doprava v Královéhradeckém kraji.

7.9.2020

Odjezdy veřejné dopravy na/z Vinobraní Kuks 2020

Vinobraní na Kuksu, které se letos uskuteční v sobotu 12. září, navštěvují tisíce lidí. Královéhradecký kraj návštěvníkům nabízí možnost dostat se na místo pohodlně veřejnou dopravou.

29.8.2020

Změny v autobusových jízdních řádech od 30.8.2020

S platností od 30.8.2020 dochází k dílčím změnám jízdních řádů ve veřejné linkové autobusové dopravě. Jejich cílem je zlepšit dopravní obslužnost, reagovat na oprávněné požadavky cestující veřejnosti či samospráv obcí.

29.7.2020

Posílení autobusové dopravy na festival Jiráskův Hronov ve dnech 31.7. - 8.8.2020

První srpnový víkend je na hronovsku spojen s významnou událostí. Právě v tento čas dochází k zahájení tradičního divadelního festivalu, který pokračuje až do následujícího víkendu. Celý týden bude patřit divadelníkům, divadelním hrám a skvělé atmosféře, kterou zažijete nejen při představení ale i v hronovských ulicích.