Online setkání k představení Atlasu lázní česko-polského pohraničí

13. 12. 2021 Autor: Roman Klíma

Evropské seskupení pro územní spolupráci Novum pořádá dne 15. 12. 2021 od 9 hod. online setkání, na kterém bude představen „Atlas lázní česko-polského pohraničí“, který vznikl v rámci projektu „Lázeňství na česko-polském pohraničí a jeho vliv na regionální rozvoj – Spa4 Development“. Projednávána bude i případná spolupráce na novém projektu, který by byl zaměřen na propagaci lázní a lázeňských míst na česko-polském pohraničí a mohl by být realizován v rámci nového programu Interreg ČR - Polsko 2021-2027. Odkaz na přihlášení - Join Zoom Meeting. Akce je realizována v rámci projektu „V kontaktu – přeshraniční spolupráce navzdory překážkám“, který je spolufinancován z prostředků Evropské unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu Interreg V-A ČR - Polsko, na akci bude zajištěno simultánní tlumočení.