Telefonní seznam zaměstnanců a zastupitelů

  • Telefonní číslo ústředny krajského úřadu: 495 817 111
  • Informační centrum krajského úřadu: 495 817 842 - 3
  • Datová schránka: gcgbp3q
  • 24 hodinová povodňová služba zabezpečovaná odborem ZP: 736 521 907
  • krizový štáb (pouze v případě svolání štábu): 725 082 415

Vyhledávání

Telefonní seznam

ředitel

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Vrba Miroslav Ing. MPA zástup ředitel úřadu 1a-N4.118 495 817 130
Kubelka Miloš Ing.   tajemník ředitele Krajského úřadu Královéhradeckého kraje 1a-N4.119 495 817 300

KH - odbor kancelář hejtmana

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Malíř Radek Mgr. zástup vedoucí odboru 1a-N5.101 495 817 224
Benák Miloš Mgr.   referent odboru 4b-N3.437 722 979 269
Bystrianská Kateřina Mgr.   právnička odboru 1a-N5.103 495 817 714
Krátká Ivana Bc.   referentka odboru 1a-N5.102 736 521 827
Svěrák Jiří Bc.   koordinátor pro romské záležitosti 1a-P3.108 495 817 666
Teplá Petra Ing.   ekonomka odvětví - kapitola18,finanční dary poskytované radou kraje 1a-N5.102 495 817 352
Tlustá Lia Bc.   vnější vztahy 4b-N3.437 495 817 640
oddělení sekretariátu hejtmana
Drábková Věra Ing. DiS. zástup pověřená řízením sekretariátu hejtmana 1a-N5.118 495 817 222
Klimešová Michaela   referentka oddělení sekretariátu hejtmana 1a-N5.118 495 817 221
Vaníček Michal   řidič 1a-P2.106 495 817 538
úsek asistentů/asistentek
Dušková Radka Ing. zástup vedoucí úseku, asistentka náměstkyně hejtmana Mgr. Martiny Berdychové 9-N3.902 495 817 565
Černá Kateřina zástup asistentka 1. náměstka hejtnama Bc. Pavla Bulíčka 9-N3.903 495 817 442
Janečková Lydie Mgr.   asistentka náměstka hejtmana JUDr. Ing. Rudolfa Cogana, Ph.D. 1a-N3.119 495 817 215
Líkařová Monika Mgr.   asistentka radního Adama Valenty 4b-N3.417 495 817 524
Nováková Soňa   asistentka radního MUDr. Zdeňka Finka 9-N3.919 495 817 474
Novotný Ondřej   asistent člena rady Mgr. Václava Řehoře 1a-N3.104 736 521 860
Richtr Štěpán Mgr.   odborný asistent 2. náměstka hejtmana MVDr. Pavla Bělobrádka, Ph.D., MPA 1a-N1.103 495 817 521
Šolcová Markéta Mgr.   asistentka 2. náměstka hejtmana MVDr. Pavla Bělobrádka Ph.D., MPA 9-N3.922 495 817 363
oddělení tiskové
Lechmann Dan Mgr. zástup vedoucí oddělení 1a-N5.105 495 817 133
Blahynková Nikola Mgr.   referentka tiskového oddělen 1a-N5.104 495 817 203
Friček Michal Mgr.   public relations, prezentační materiály, užívání znaku a loga kraje 1a-N5.103 727 808 458
Klemt Jiří   odborný referent 1a-N5.103 495 817 213
Svatoňová Martina Mgr.   redaktorka tiskového oddělení 1a-N5.104 736 521 908
Vaníček Lukáš Bc.   referent tiskového oddělení 1a-N5.104 495 817 271
oddělení krizového řízení
Pejšek Miroslav Ing. zástup vedoucí oddělení 1a-N4.101 495 817 206
Lukáč Jan Mgr.   připravenost kraje na kriz. ve vojenské oblasti, dílčí plán obrany, kyber. bezp., národní systém reakce na krize 1a-N4.104 495 817 224
Mareš Jan Ing.   hospodářské opatření pro krizové stavy, regulační opatření, zpracování plánu nezbytných dodávek 1a-N4.103 495 817 201
Novotná Marie Mgr.   oblast obrany, operační přípravy státního území, ochrany utajovaných informací 1a-N4.104 495 817 211
Šebesta Tomáš Bc.   agenda bezpečnostních rad, krizových štábů, IZS 1a-N4.104 725 542 595

KR - odbor kancelář ředitele

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Košťál Libor Mgr. MBA zástup vedoucí odboru 1a-N4.121 495 817 299
Jánská Jarmila Ing.   oblast BOZP a PO 4b-N3.436b 495 817 417
Kovaříková Yvona   asistentka odboru 1a-N4.120 495 817 304
personální oddělení
Janků Pavla Bc. zástup vedoucí oddělení 1a-N2.101 495 817 308
Bílová Zuzana Mgr.   specialistka rozvoje lidských zdrojů 4b-P1.407 495 817 301
Hrabalová Hana   rozpočet - platy zaměstnanců, odměny zastupitelů 1a-N2.102 495 817 581
Voňková Petra Bc.   personální a mzdová agenda 1a-N2.103 495 817 305
Škorpíková Andrea Mgr.   personální agenda, péče o zaměstnance 1a-N2.102 607 068 654
Štefanová Kateřina Ing.   personální a mzdová agenda 1a-N2.103 495 817 314
oddělení hospodářské správy
Hylmar Petr Ing. zástup vedoucí oddělení hospodářské správy 4b-P1.422 495 817 302
Cimprichová Eva   chod podatelny 10-P1.1026 495 817 337
Čudová Veronika   ekonomka, rozpočet kapitoly 19 - provoz krajského úřadu, výběrová řízení 4b-P1.420 495 817 303
Jirásková Hana   4b-P1.421 495 817 307
Klouček Milan   údržba 4b-P2.407 495 817 117
Kotková Petra Bc.   správa a evidence majetku krajského úřadu, veřejné zakázky malého rozsahu 4b-P1.420 495 817 437
Machek Josef   údržba 4b-P2.407 495 817 118
Malíř Miroslav   organizace a řízení autoprovozu, řidič 4b-P1.422 495 817 535
Molitorová Petra   referentka 4b-P1.421 495 817 384
Pavlík Petr   řidič 1a-P2.106 736 521 903
Szalacsi Michal   řidič 1a-P2.106 495 817 537
Zemanová Hana   likvidace faktur, objednávky, evidence majetku, inventarizace 4b-P1.421 495 817 383
Šustrová Marta   pokladna, kopírování 10-P1.1018 495 817 382
oddělení informační centrum
Sieglová Pavla Bc. zástup vedoucí oddělení 10-P1.1031 495 817 842
Csiszárová Lenka   recepce, informovanost návštěvníků úřadu, evidence zasedacích místností 10-P1.1008 495 817 115
Grohová Barbora   chod podatelny 10-P1.1026 495 817 385
Nekovářová Irena Bc.   referentka 10-P1.1031 495 817 843
Tomášková Stanislava   chod podatelny 10-P1.1026 495 817 306

OP - odbor organizační a právní

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Adámek Petr Mgr. zástup pověřen vedením odboru 4a-N3.410 495 817 199
oddělení legislativní a právní
Felzmannová Martina Mgr.   právnička 4a-N3.411 495 817 121
Sirová Hana   referentka 4a-N3.403 727 826 871
Tunová Ida Mgr.   právnička 4a-N3.411 495 817 124
Veselá Radka Bc.   referentka 4a-N3.403 495 817 131
oddělení organizační
Olšáková Andrea Mgr. zástup vedoucí oddělení 4a-N3.402 702 178 641
Černá Iveta   zabezpečení jednání výborů zastupitelstva a komisí rady kraje 4b-N3.418 495 817 200
Nesvačilová Ivana   komplexní zabezpečování zasedání Zastupitelstva Královéhradeckého kraje 4b-N3.418 736 521 852
Poláková Petra   komplexní zabezpečení jednání Rady Královéhradeckého kraje 4a-N3.402 495 817 355
oddělení stížností a dozoru obcí
Koukalová Alena Mgr. zástup vedoucí oddělení 1a-P1.101 495 817 309
Hlavová Miroslava   dozor obcí, kontrolní činnost 1a-N1.119 727 814 605
Hrnčíř Tomáš Ing. Mgr.   právník 1a-P1.102 702 231 396
Kučera Vladimír Mgr.   právník oddělení stížností a dozoru obcí 1a-P1.102 722 979 085
Macháčková Jana Bc.   stížnosti, petice, ombudsman 1a-P1.102 495 817 126
oddělení majetkové
Sykáček Ondřej Mgr. zástup vedoucí oddělení 4a-N3.414 602 471 501
Horáčková Pavla Mgr.   referentka - oblast silnic 4b-N3.419 727 883 633
Kopáčková Renata Ing.   referentka - správa pojištění 4a-N3.404 601 326 643
Kosťová Radomila   referentka - oblast silnic, pozemkové úpravy 4b-N3.419 601 325 876
Macková Lenka Ing.   referent - oblast školství, sociální, kultury 4a-N3.412 495 817 541
Mrkvičková Jana   referentka - místní poplatky, vymáhání pohledávek 4a-N3.413 495 817 220
Nývlt Jan Mgr. DiS.   právník 4a-N3.405 495 817 673
Opočenská Hana Ing.   referentka - evidence majetku 4a-N3.412 702 209 321
Podhorný Jindřich Ing.   referent - správa majetku 4a-N3.404 495 817 156
Srpek Jiří Ing.   referent - oblast silnic 4b-N3.419 495 817 513
Suchánková Ivana Ing.   ekonomka oddělení-kapitola 12, vyúčtování veřejných sbírek 4a-N3.413 495 817 456
Toušová Alena   referent - oblast školství, sociální, kultury 4a-N3.412 736 521 889
Zdeněk Robin Mgr.   právník 4a-N3.414 495 817 123
Šímová Ludmila Mgr.   právnička 4a-N3.405 495 817 532

SKZ - odbor správní a krajský živnostenský úřad

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Šulcová Radmila JUDr. zástup vedoucí odboru správní a krajský živnostenský úřad DP-HK1.10 736 521 858
oddělení krajský živnostenský úřad
Zadrobílek Miloš Ing. zástup vedoucí oddělení DP-HK1.11 607 053 202
Frech Zdeněk   živnostenské podnikání DP-HK1.12 725 574 576
Schejbal Jiří Mgr.   živnostenské podnikání DP-HK1.12 495 817 402
Šromová Blanka Ing.   živnostenské podnikání DP-HK1.12 495 817 404
oddělení vnitřní správy
Blažková Štěpánka Mgr. zástup vedoucí oddělení 4a-P1.406 495 817 150
Burešová Dagmar Bc.   matriční a státoobčanská agenda, metodika, kontrola 4a-P1.401 495 817 439
Debnárová Adéla Ing.   péče o spisovnu, evidence razítek, editace úřední desky 4a-P1.405 495 817 154
Černá Miloslava Mgr.   matriční a státoobčanská agenda, metodika, kontrola 4a-P1.402 495 817 438
Hrubá Irena Bc.   přestupky - odvolací řízení, metodika, kontrola, volby 4a-P1.404 495 817 162
Jiroutová Olga   přebírání dokumentů do spisovny, součinnost při skartačním řízení 1a-P3.108 495 817 576
Komárek Aleš Mgr.   4a-P1.404 495 817 711
Lechmannová Hana Bc.   správní činnosti (EO, OP, CD) - odvolací řízení, veřejné sbírky, rejstřík DSO 4a-P1.403 495 817 169
Novotná Petra Mgr.   matriční a státoobčanská agenda, metodika, kontrola, volby 4a-P1.402 495 817 155
Rybová Simona Bc.   matriční a státoobčanská agenda, metodika, kontrola 4a-P1.401 495 817 425
Tomáš Zdeněk Mgr.   metodik spisové služby 4a-P1.405 725 575 847

EK - odbor ekonomický

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Soběslav Vladimír Ing. zástup vedoucí odboru 1a-N2.119 495 817 160
Jirků Danuše   asistentka odboru 1a-N2.118 495 817 164
Kopřivová Věra   4a-N2.405 495 817 161
oddělení rozpočtu a financování
Volfová Hana Ing. zástup vedoucí oddělení 4a-N2.405 495 817 252
Andělová Lenka Ing.   správce rozpočtu z hlediska předběžné a průběžné řídící kontroly, financování projektů z EU 4a-N2.406 495 817 490
Bednářová Gabriela DiS.   plnění funkce správce rozpočtu 4a-N2.406 702 198 738
Fáberová Kateřina   plnění funkce správce rozpočtu 4a-N2.406 727 903 675
Pitrmanová Renata Ing.   sestavování rozpočtu organizace a rozborová činnost 4a-N2.405 495 817 177
oddělení účetní evidence
Králová Irena Ing. zástup vedoucí oddělení 4a-N2.403 495 817 163
Morávková Jitka   účetní, financování projektů z EU 4a-N2.402 495 817 371
Nováková Kateřina Ing.   Hlavní účetní - výdajový účet, výdajová pokladna 4a-N2.401 495 817 412
Nováková Viktorija   účetní, platební styk s peněžními ústavy 4a-N2.404 495 817 339
Pešková Jaroslava   hlavní účetní, účtování dotací a příjmů, sestavení finančních a účetních výkazů 4a-N2.402 495 817 414
Půlpánová Romana   účetní, platební styk s peněžními ústavy 4a-N2.402   
Truncová Alena   hlavní účetní - výdajový účet, výdajová pokladna 4a-N2.401 495 817 159
Vanický Luděk Ing.   daňový specialista, metodik 4a-N2.403 725 593 678
oddělení metodiky a kontroly
Holenda Richard zástup vedoucí oddělení, veřejnosprávní kontroly dotací, kontroly udržitelnosti u evrop. dotací, kontroly veřejných zakázek, daňová řízení 4b-N1.437 495 817 287
Ehlová Zuzana   veřejnosprávní kontroly dotací, kontroly udržitelnosti u evr. dotací 4b-N1.436 495 817 582
Jedináková Hana DiS.   veřejnosprávní kontroly dotací 4b-N1.436 495 817 465
Jelínek Milan Ing.   veřejnosprávní kontroly dotací, kontroly udržitelnosti u evropských dotací 4b-N1.438 727 814 590
Podhajský Tomáš DiS.   veřejnosprávní kontroly dotací, kontroly udržitelnosti u evropských dotací 4b-N1.438 601 327 697
Vojtěchová Hana Mgr.   veřejnosprávní kontroly dotací, kontroly udržitelnosti u evropských dotací 4b-N1.438 602 148 832
oddělení kontroly obcí a analýz
Střelečková Gabriela Ing. zástup vedoucí oddělení 1a-N1.118 495 817 227
727 956 086
Fejková Markéta   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 227
727 956 092
Gilková Věra   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut 1a-N1.117 495 817 227
601 375 641
Hynková Vendula Ing.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 517
727 873 835
Kačerová Iva Ing.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje 1a-N1.117 495 817 517
  
Kliková Monika Ing.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 517
725 574 382
Krčková Kateřina Ing.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut 1a-N1.117 495 817 227
725 575 485
Kubů Kateřina Bc.   1a-N1.117 495 817 227
721 979 682
Linková Eva   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje 1a-N1.118 495 817 227
737 998 777
Machačová Jaroslava Bc.   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut DP-NA.24 495 817 616
725 301 865
Marková Ivana   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut DP-NA.22 495 817 614
725 301 866
Naglová Naďa   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut DP-NA.22 495 817 615
736 521 912
Paďouková Martina   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje 1a-N1.117 495 817 227
702 231 491
Vacková Libuše   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, ukládání pokut DP-NA.24 495 817 616
736 521 913
Valešová Denisa   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 227
607 052 133
Šubrtová Jana   přezkoumávání hospodaření obcí v rámci kraje, vymáhání pokut 1a-N1.118 495 817 517
725 870 784

ZP - odbor životního prostředí a zemědělství

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Čejka Miloš Ing. zástup vedoucí odboru 9-P1.904 495 817 209
Kliková Iva Bc.   asistenční činnosti, referentka odboru 9-P1.903 495 817 483
Lorencová Renata   ekonomka, kapitola 02 - životní prostředí a zemědělství 4a-N1.414 495 817 539
Rudolf Emil Ing. JUDr.   referent 1a-N1.103 495 817 632
oddělení vodního hospodářství
Štorek Zdeněk Ing. zástup vedoucí oddělení vodního hospodářství 1a-P1.103 495 817 194
Chlápek Miloslav Ing.   vodní hospodářství, sanace, geologie 4a-N1.414 607 094 577
Fibichová Marie Ing.   vodní hospodářství, kanalizace, odpadní vody, závadné látky 1a-P1.105   
Kalousková Ida Bc.   vodní hospodářství, odvolací agenda 4a-N1.407 495 817 587
Merunka Pavel Ing. Ph.D.   vodní hospodářství, kanalizace, odpadní vody, závadné látky 1a-P1.105 495 817 422
Němcová Kateřina Ing.   zákon o vodovodech a kanalizacích 1a-P1.103 722 974 597
Valterová Eva Ing.   vodní hospodářství, hraniční vody, povodně, vodní nádrže 1a-P1.104 736 521 881
úsek samosprávných činností
Slavík Ondřej Ing. zástup vedoucí úseku 4a-N1.414 495 817 318
Burešová Tereza Ing.   environmentální vzdělávání, výchova a osvěta 4a-N1.414 495 817 527
Loudová Ivana   stanoviska OPŽP, tajemnice výboru pro ŽP 9-P1.903 495 817 193
oddělení ochrany přírody a krajiny
Zapletalová Helena Mgr. zástup vedoucí oddělení ochrany přírody a krajiny 9-N1.907 495 817 564
Bartošová Ivana Ing. Ph.D.   ochrana přírody a krajiny, CITES 9-P1.901 495 817 173
Brát Josef Ing.   ochrana přírody a krajiny, CITES 1a-N1.102 495 817 567
Brodský Michal Mgr. DiS.   ochrana přírody a krajiny, CITES 1a-N1.102 495 817 370
Jarošová Barbora Ing.   ochrana přírody a krajiny, CITES 9-P1.901   
Kropáčková Markéta Ing.   ochrana přírody a krajiny, CITES DP-NA.16 722 974 592
Nosek Tomáš RNDr.   NATURA 2000 9-P1.901 495 817 566
Novák Aleš Ing.   NATURA 2000 9-P1.901 725 560 755
Pospíšilová Kateřina Mgr.   ochrana přírody a krajiny, CITES 1a-N1.102 702 118 494
oddělení zemědělství
Novák František Ing. zástup vedoucí oddělení 9-N1.907 495 817 186
Beranová Kateřina Ing.   ochrana zemědělského půdního fondu 9-N1.908 495 817 591
Klika Daniel Bc. DiS.   lesnictví, dotace 1a-P3.108 495 817 428
Kovářová Veronika Ing.   Rybářství, myslivost 9-N1.908 495 817 198
Marková Kateřina Ing.   koordinovaná stanoviska, dotace 1a-P1.104 495 817 457
Novotná Květoslava Bc.   lesnictví, dotace 1a-P3.108 736 521 872
Pechar Jiří Ing.   ochrana zemědělského půdního fondu 9-N1.908 495 817 293
Teplá Dana Ing.   lesnictví, dotace 1a-P3.108 495 817 496
oddělení EIA, IPPC a technické ochrany životního prostředí
Veselý Richard Dr., Ing. zástup vedoucí oddělení 1a-N1.104 495 817 184
Boháčová Michaela Mgr. Ph.D.   technická ochrana životního prostředí / odpadové hospodářství 1a-N1.101 727 883 508
Brátová Pavlína Bc.   technická ochrana životního prostředí / ochrana ovzduší 4a-N1.413 601 394 172
Hrůza Václav Mgr.   integrovaná prevence - IPPC 4a-N1.407 495 817 450
Hůla Milan Ing., Mgr.   integrovaná prevence - IPPC 1a-N1.105 495 817 424
Hyšková Helena Mgr.   posuzování vlivu na životní prostředí - EIA, SEA 1a-N1.104 495 817 191
Jarošová Eva Ing.   technická ochrana životního prostředí, ochrana ovzduší 4a-N1.413 495 817 292
Leden Milan Ing.   technická ochrana životního prostředí / odpadové hospodářství 1a-N1.101 495 817 197
Miklasová Věra Ing.   posuzování vlivu na životní prostředí - EIA, prevence závažných havárií 9-N1.906 737 999 877
Poláková Martina Ing.   technická ochrana životního prostředí / odpadové hospodářství 1a-N1.105   
Tomášková Pavla Ing.   integrovaná prevence - IPPC 4a-N1.407 495 817 454
Vytlačilová Romana Bc.   4a-N1.413 495 817 341
Zamastilová Petra Ing.   posuzování vlivu na životní prostředí - EIA 9-N1.906   
Šnajdr Marek Ing.   posuzování vlivů na životní prostředí - EIA, SEA Podpora samosprávných činností kraje v oblasti posuzování vlivů na životní prostředí 9-N1.906 495 817 141

UP - odbor územního plánování a stavebního řádu

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Pacák Milan Ing. zástup vedoucí odboru 4b-N2.423 495 817 230
Očenášková Petra Bc.   asistentka, koordinované stanovisko 4b-N2.422 495 817 231
oddělení územního plánování
Háp Petr Ing. zástup vedoucí oddělení územního plánování 4b-N2.417 495 817 236
Havlová Petra Mgr.   územně analytické podklady 4b-N2.416 495 817 179
Herzog Martin Bc.   územní plánování 4b-N2.436 495 817 475
Hofmanová Pavla Bc. DiS.   územní plánování 4b-N2.416 495 817 468
Just Michal Bc.   územní plánování 4b-N2.437 495 817 178
Macková Jitka Ing.   územně analytické podklady a GIS 4b-N2.416 495 817 452
Panušová Lucie Mgr.   územní plánování a ÚAP 4b-N2.437 495 817 476
Slánková Pavla Ing.   územní plánování, ekonomka odboru územního plánování a stavebního řádu 4b-N2.436 495 817 478
Smolová Radana Ing.   územní plánování 4b-N2.437 495 817 485
Tovarová Veronika Ing.   územní plánování 4b-N2.436 495 817 511
oddělení stavebního řádu
Klofandová Dana Ing. zástup vedoucí oddělení 4b-N2.421 495 817 470
Fofová Taťána   administrativní a spisová pracovnice 4b-N2.422   
Gutwirthová Julie Ing. Mgr.   stavební řád 4b-N2.418 725 438 382
Havlíčková Jana Ing. arch.   stavební řád 4b-N2.420   
Hendrichová Simona Mgr.   stavební řád 4b-N2.420 495 817 232
Pešková Kateřina Bc.   stavební řád 4b-N2.419 495 817 480
Starý Ondřej Ing. arch.   stavební řád 4b-N2.419   
Svobodová Jana Ing.   stavební řád 4b-N2.418 495 817 467

RG - odbor regionálního rozvoje, grantů a dotací

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Kudrnáčová Ivana Mgr. zástup vedoucí odboru 4c-N3.454 606 622 122
Dernerová Dana Bc.   ekonomka - kapitoly evropská integrace (13), dotační fond (48) 4c-N3.451   
Klodová Pavla Bc.   ekonomka - kapitoly reg. rozvoje a cest.ruchu (39), dotační fond (48) 4c-N3.451 495 817 253
Klouzková Renáta   asistentka odboru 4c-N3.453 495 817 245
oddělení evropských grantů
Klikarová Hana Mgr. zástup vedoucí oddělení 4c-N3.448 495 817 286
Bergerová Tereza Mgr.   Smart Akcelerátor 4c-N3.444   
Dušková Lenka Ing.   projekt Smart Akcelerátor 4c-N3.444 720 987 138
Hejlová Jitka Ing.   implementace OP ŽP - Kotlíkové dotace 4c-N3.440 607 094 578
Klíma Roman Ing.   implementace a poradenství Interreg V-A Česká republika - Polsko 4c-N3.441 602 488 137
Lásková Iveta Bc.   implementace OP ŽP - Kotlíkové dotace 4c-N3.438 725 948 531
Pavlistová Martina Ing.   implementace OP ŽP - Kotlíkové dotace 4c-N3.438 495 817 157
Pechánek Luboš Ing.   implementace OP ŽP - Kotlíkové dotace 4c-N3.439 495 817 176
Pírko Jaromír Ing.   implementace a poradenství Interreg V-A Česká republika - Polsko 4c-N3.441 736 521 821
Trojanová Jana   implementace OP ŽP - Kotlíkové dotace 4a-P1.405 495 817 139
oddělení krajských dotací
Mejstřík Miroslav Ing. Bc. DiS. zástup vedoucí oddělení krajských dotací 4c-N3.440 702 209 353
Hlaváčková Lenka Bc. DiS.   Životní prostředí a zemědělství, Regionální rozvoj 4c-N3.442 607 053 259
Holda Marcela Ing. DiS.   dotační oblasti: kultura a památková péče, cestovní ruch 4c-N3.449 702 185 678
Knotek Ondřej Bc.   dotační oblasti: životní prostředí a zemědělství, dotační programy RRD01, RRD11, RRD12 4c-N3.442 602 429 782
Komorová Dana Mgr.   dotační oblasti: volnočasové aktivity, vzdělávání, prevence rizikového chování 4c-N3.442 702 117 699
Mazurová Andrea   dotační oblast: Program obnovy venkova dotační programy: RRD02, RRD03, RRD05 4c-N3.449 725 920 596
Panušová Květuše Mgr.   dotační oblast: sport a tělovýchova 4c-N3.449 495 817 171
Voglová Zuzana   dotační oblast kultura a památková péče 4c-N3.448 725 940 787
oddělení regionálního rozvoje
Rovenská Lucie Ing. zástup vedoucí oddělení regionálního rozvoje 4c-N3.450 495 817 243
Feuchter Lucie Mgr.   radonový program,MAS,DSO,projekt Obědy do škol, Vesnice roku 4c-N3.450 601 375 644
Janáčková Veronika Mgr.   pohřebnictví 4c-N3.452 495 817 367
Kamenický Petr Mgr.   strategické dokumenty kraje, individuální dotace, regionální rozvoj 4c-N3.452 736 521 828
Klimeš Jakub Bc.   marketing v oblasti cykloturistiky, regionální rozvoj 4c-N3.443 736 521 806
Kubešová Martina Ing.   cyklokoordinátor, regionální rozvo 4c-N3.443 722 992 463
Kunart Vojtěch Mgr.   regionální rozvoj 4c-N3.443 495 817 258
Rychterová Zdeňka Ing.   senior expert - realizace projektu Predikce trhu práce (KOMPAS) 4c-N3.444 495 817 487
Saláková Šafková Martina Ing.   referent oddělení regionálního rozvoje - zaměstnanost, vzdělávání, regionální rozvoj 4c-N3.443   
Skalská Iva Mgr.   individuální dotace, projekt Do praxe bez bariér 4c-N3.441 495 817 274
Stannerová Klára Bc.   koncepční činnosti, regionální rozvoj 4c-N3.450 495 817 358

APR - odbor analýz a podpory řízení

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Velnerová Radmila Ing. zástup vedoucí odboru 4a-N2.414 495 817 334
Černá Renata   referentka odboru analýz a podpory řízení 1a-N2.104 736 521 813
Fojtík Štěpán   referent 4a-N2.407 495 817 279
Hála Zbyněk   analytik 4a-N2.407 495 817 447
Kačerová Janka Ing.   analytička 4a-N2.414 725 576 101
Pilná Iveta Mgr.   Referent odboru analýz a podpory řízení 1a-N2.105 495 817 165
Slezák Tomáš Mgr.   analytik 4a-N2.407 722 979 167
oddělení výkaznictví a financování obcí
Zilvar Milan Ing. zástup vedoucí oddělení 1a-N2.104 495 817 228
Benková Věra   sběr účetních a finančních výkazů obcí, jejich kontrola, metodická a odbor ná činnost vůči obcím 1a-N2.120 725 745 515
Erbenová Marcela Bc.   sběr účetních a finančních výkazů obcí, jejich kontrola, metodická a odbor ná činnost vůči obcím 1a-N2.121 702 210 197
Myšáková Irena   sběr účetních a finančních výkazů obcí, jejich kontrola, metodická a odbor ná činnost vůči obcím 1a-N2.105 601 375 638
Pršalová Veronika Bc. DiS.   sběr účetních a finančních výkazů obcí, jejich kontrola, metodická a odbor ná činnost vůči obcím 1a-N2.120 495 817 338
Vaňková Věra Bc.   financování obcí, finanční vypořádání, účetnictví PO 1a-N2.121 495 817 507

SM - odbor školství

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Stuchlíková Markéta PaedDr. zástup vedoucí odboru 4b-N1.423 495 817 217
Čiháková Jaroslava   asistentka odboru školství 4b-N1.422 495 817 369
oddělení středního a speciálního vzdělávání
Struna Martin Mgr. zástup vedoucí oddělení 4b-N1.417 495 817 127
Horáček Daniel Mgr.   střední odborné školy, střední odborná učiliště, VOŠ, školské rady, výkazy, statistiky, výroční zprávy 4b-N1.416 702 209 361
Klírová Jiřina Mgr.   střední školy (gymnázia, obchodní akademie), VOŠ, přijímací řízení, konkurzy, dlouhodobý záměr 4b-N1.416 495 817 263
Koldrtová Renáta Mgr.   SOŠ, SOU, VOŠ, zřizovací listiny 4b-N1.416 495 817 248
Kosinková Alena Mgr.   nostrifikace, přezkumy maturitních zkoušek, domovy mládeže, environmentální vzdělávání 4b-N1.415 702 209 341
Madali Ludmila Mgr.   školy a ŠZ pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, dětské domovy, školská poradenská zařízení 4b-N1.417 495 817 233
Nyklíčková Tereza Mgr.   tajemník výboru pro sport, tělovýchovu a volnočas. aktivity, dotační programy, individuální dotace 4b-N1.422 720 987 135
Smejkalová Jindřiška Mgr.   Agenda smluv se soukromými právnickými osobami, přezkumy maturitních zkoušek, tajemnice výboru pro VVZ 4b-N1.418 702 196 320
Řeháková Jitka Bc.   rejstřík škol a školských zařízení, jmenování předsedů zkušebních komisí 4b-N1.415 495 817 315
oddělení primárního a zájmového vzdělávání
Odlová Svatava Mgr. zástup vedoucí oddělení, základní školy, obce 4b-N1.421 495 817 269
Dvořák Jan Mgr.   obce, statistika, rozbory, ZŠ 4a-N1.411 607 029 914
Ferbasová Petra Bc.   obce, rejstřík škol - ZŠ, MŠ, ZUŠ a školská zařízení 4a-N1.411 725 855 199
Hrnčířová Jana Mgr.   prevence rizikového chování dětí mládeže, ZUŠ obce 4a-N1.411 725 547 168
Hulíková Šárka Mgr.   MŠ, obce, dotační programy, individuální dotace 4a-N1.411 702 212 838
Špráchalová Ilona Bc.   obce, školní jídelny,rozpočet sportu a volného času, vyúčtování soutěží a přehlídek 4a-N1.410 495 817 242
oddělení rozpočtu škol a školských zařízení
Jarkovský Václav Ing. zástup vedoucí oddělení 4a-N1.402 495 817 244
Beskydová Sabina Ing.   rozpočtářka, referentka pro rozborovou činnost 4a-N1.403 495 817 225
Bonhard Jiří Ing.   financování projektů a účelvých příspěvků školství 4a-N1.404 736 521 915
Dědková Radka Ing.   rozpočtář,referentka pro metodiku rozpočtu - krajské subjekty 4a-N1.402 495 817 416
Formánková Kateřina Mgr.   finanční kontrola, metodička, rozborová činnost 4a-N1.403 722 952 913
Kopřivová Alena   rozpočtářka - krajské a soukromé subjekty 4a-N1.404 495 817 226
Neumannová Věra   rozpočtářka - subjekty zřizované obcemi 4a-N1.401 495 817 411
Pilařová Ludmila Ing.   rozpočtářka - subjekty zřizované obcemi 4a-N1.401 495 817 409
Pražáková Markéta   rozpočtářka - subjekty zřizované obcemi 4a-N1.401 725 855 202
Steklíková Dagmar   poskytování státních účelových dotací, kontrolní a rozborová činnost 4a-N1.403 725 560 758
Třísková Dana   rozpočtářka - financování stavebních akcí v krajském školství 4b-N1.418 725 974 313
oddělení účetní evidence škol a školských zařízení
Bednářová Taťána Bc. zástup vedoucí oddělení 4a-N1.406 495 817 249
Bartoňová Blanka Ing.   kontrolor krajských subjektů ( majetek, účetnictví, směrnice) 4a-N1.406 495 817 574
Lehká Helena   metodik účetnictví a výkaznictví krajských subjektů okresu Rychnov nad Kněžnou a Trutnov a Jičín 4a-N1.412 602 477 895
Pešková Jana Bc.   účetní, platební styk pro školství 4a-N1.405 602 719 072
Pozlerová Kamila   účetní, platební styk pro školství 4a-N1.405 495 817 410
Satrapová Jana Bc.   metodik účetnictví a výkaznictví krajských subjektů okresu Hradec Králové a Náchod 4a-N1.412 495 817 264
Středová Drahomíra Bc.   metodika a kontrolní činnost v oblasti PaM, statistické výkazy 4a-N1.412 725 576 718
oddělení projektů ve vzdělávání
Klimešová Šárka Mgr. zástup pověřena vedením oddělení, právník odboru 4b-N1.421 495 817 583
  
Baštová Jaroslava Bc.   příprava a realizace evropských projektů DP-HK4.612 495 817 281
702 210 260
Fuksová Radka Mgr.   dotační příle itosti ve vzdělávání DP-HK4.602 495 817 392
  
Hnátová Petra Ing.   příprava a realizace evropských projektů DP-HK4.612 495 817 434
702 075 892
Karousová Iveta Mgr.   příprava a realizace evropských projektů DP-HK4.612 495 817 451
  
Kocourková Zuzana Mgr.   Příprava a realizace evropských projektů DP-HK4.621 495 817 656
725 542 596
Krylová Lucie Bc.   věcná manažerka projektu I-KAP II DP-HK4.617 495 817 459
  
Ledvinková Renáta Ing.   příprava a realizace evropských projektů DP-HK4.617 495 817 153
  
Půrová Veronika   příprava a realizace evropských projektů DP-HK4.615 495 817 129
736 521 878
Schmiedl Martin Mgr.   věcný manažer prjektů IKAP DP-HK4.614 495 817 180
  
Staňková Jana Mgr.   metodik společného vzdělávání projektu I-KAP II DP-HK4.616 495 817 238
  
Váša Luděk Ing.   finanční manažer projektu I-KAP II DP-HK4.617 495 817 210
  
Zikl Pavel doc. PhDr. Ph.D.   věcný manažer projektu I-KAP II DP-HK4.616 495 817 638
  
Žitný Dominik Ing.   příprava a realizace evropských projektů DP-HK4.612 495 817 780
  
oddělení sportu a volnočasových aktivit
Záviský Tomáš Mgr. zástup vedoucí oddělení 4a-N1.410 736 521 838
Čechová Veronika Mgr. DiS   ekonomika, Olympiáda dětí a mládeže 9-N3.920 495 817 333
Ďoubalíková Anna Ing.   manažerka Her X. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 0 724 870 776
Polednová Iva Mgr.   soutěže a přehlídky, regionální soutěže 4a-N1.410 702 175 793
Tejc Radek Mgr. MBA   manažer Her X. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 722 960 639
Šenkeřík Marek Bc.   manažer Her X. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 722 960 669

SV - odbor sociálních věcí

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Vitvar Jiří Ing., Mgr. zástup vedoucí odboru sociálních věcí 4c-N1.454 495 817 320
Altmann Jiří Mgr.   právník odboru 4c-N1.453 495 817 328
Guman Ivan Ing.   financování sociálních služeb 4c-N1.449 702 209 173
Konečná Štěpánka   ekonomika dotací 4c-N1.453 495 817 573
oddělení sociální práce, prevence a registrace sociálních služeb
Smudková Martina Mgr. zástup vedoucí oddělení 4c-N1.443 495 817 345
702 209 301
Aimová Jana Ing.   sociální služby - registrace, metodika 4c-N1.442 495 817 348
607 053 051
Bidlová Hedvika Mgr.   sociální služby - registrace, metodika 4c-N1.442 495 817 561
702 056 708
Fiedlerová Jana Mgr.   Sociální práce, sociální služby - metodika, rozvoj 6-N1.02b 495 817 332
725 547 028
Kučerová Zuzana Mgr.   koordinace služeb péče o duševní zdraví 4c-N1.449 495 817 378
702 213 117
Machová Zuzana Mgr.   sociální práce, veřejné opatrovnictví - metodika 4c-N1.450 495 817 571
702 212 226
Máslová Lenka Bc.   přestupky, zvláštní příjemce důchodu - metodika 4c-N1.442 495 817 654
607 030 008
Ouřetská Jana Mgr. et Mgr. Dis.   rodinná politika, veřejné opatrovnictví metodika 4c-N1.450 495 817 325
702 235 714
Plocová Zdeňka Ing. MBA   sociální práce - metodika, prevence 6-N1.02a 495 817 380
736 521 834
Snížek Martin DiS.   odborný garant projektu 4c-N1.452 495 817 531
728 427 784
oddělení sociálně právní ochrany dětí
Mackerle Václav Mgr. zástup vedoucí oddělení 4c-N1.439 721 979 640
Ječná Petra   koordinátor transformace péče o ohrožené děti 4c-N1.439 721 653 938
Krejčová Ilona Mgr.   psychologické poradenství a psychoterapie 10-P1.1013 495 817 568
Malá Hana Mgr.   sociálně-právní ochrana dětí, rodinná politika, náhradní rodinná péče, ochrana před domácím násilím 4c-N1.440 495 817 560
Matoušová Ivana Ing.   sociálně právní ochrana, rodinná politika, ochrana před domácím násilím 4c-N1.441 702 212 399
Pelová Šárka Bc.   sociálně-právní ochrana dětí, rodinná politika, ochrana před domácím násilím 4c-N1.441 495 817 563
Vrbicová Lada Mgr.   sociálně-právní ochrana dětí, rodinná politika, náhradní rodinná péče, ochrana před domácím násilím 4c-N1.440 495 817 578
Zeinerová Veronika Mgr.   psychologické poradenství a psychoterapie 10-P1.1013 495 817 441
Šuplerová Radka Mgr.   sociálně právní ochrana, náhradní rod. péče, rodinná politika 4c-N1.440 727 811 787
plánování a financování sociálních služeb
Zeman Jiří Mgr. zástup vedoucí oddělení 4c-N1.448 495 817 431
Andrysová Kateřina Ing.   financování sociálních služeb, sběr dat o sociálních službách 9-N1.909 495 817 331
Ferdinandová Žaneta Mgr.   financování sociálních služeb 4c-N1.452 495 817 342
Gápová Věra Mgr. DiS.   sociální služby - metodika,konzultace,poradenství 4c-N1.449 495 817 329
Jarošová Iveta Ing.   výkaznictví, ukazatelé PO, kontrola, zveřejňování smluv 4c-N1.451 495 817 842
Kazdová Iveta Bc.   5-N2.34 495 817 830
Khýn Lukáš Mgr.   koordinátor plánování sociálních služeb 4c-N1.449 495 817 675
Klimešová Kateřina Ing.   financování sociálních služeb, controlling 4c-N1.449 495 817 446
Kolářová Kateřina Ing.   financování sociálních služeb 9-N1.909 725 999 517
Stránská Jitka Ing.   rozpočet kapitoly 28 s vazbou na příspěvkové organizace, kontrolní činnost 4c-N1.451 601 325 878
Zachariášová Alena   odborná garantka projektu 4c-N1.452 495 817 321
Zahálková Eliška Ing.   odborná garantka projektu 4c-N1.452 495 817 331
Žehan Michal Mgr.   financování sociálních služeb 9-N1.909 601 326 639

DS - odbor dopravy a silničního hospodářství

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Jurček Tomáš Ing. zástup vedoucí odboru 4b-P1.414 495 817 630
Mazánek David Mgr.Bc.   právník 4b-P1.415 495 817 635
Suchanová Kateřina Ing.   ekonomka odboru dopravy 4b-P1.418 495 817 600
Šafářová Jana Ing.   referentka odboru, asistenční činnost 4b-P1.415 495 817 631
oddělení dopravy
Křížová Jana Mgr. zástup vedoucí oddělení dopravy 4b-P1.416 495 817 633
Báča Miloslav Ing   odborný dozor nad AŠ, odborná způsobilost učitelů AŠ, zkoušky učitelů 4c-P1.442 495 817 192
Bažantová Iva   odborná způsobilost dopravců, prokazování finanční způsobilosti, licence pro mezinár. přepravu, stanoviska (vydání a prodloužení) pro okresy HK, JC 4c-P1.439 495 817 634
Černá Renata Mgr.   odvolací řízení o přestupcích v silničním provozu 4b-P1.416 495 817 672
Erbenová Jitka   odvolací řízení u přestupků proti BESIP, odborný dozor na AŠ, odborná způsobilost učitelů AŠ, státní odborný dozor, výjimky z omezení jízdy 4c-P1.442 495 817 636
Filipová Alena Ing.   státní odborný dozor v silniční dopravě 4c-P1.439 495 817 644
Hovorková Veronika Bc.   odborná způsobilost dopravců, finanční způsobilost, eurolicence a opisy, stanoviska 4c-P1.439 702 213 107
Vanická Darina Mgr.   odvolací řízení u přestupků proti BESIP 4c-P1.442 775 563 574
Šafránek Jiří   státní odborný dozor v silniční dopravě, vydávání, odnímání osvědčení STK, kontrola přepravy nebezpečných věcí 4b-P1.416 725 716 229
oddělení dopravní obslužnosti
Procházka David Ing. zástup vedoucí oddělení 4b-P1.419 495 817 660
Nosek Petr Mgr.   dopravní specialista - technolog veřejné dopravy 4c-P1.441 495 817 653
Papež Radek Ing.   dopravní specialista - technolog drážní veřejné dopravy 4c-P1.441 495 817 289
Polák Petr   Kontrolní činnost ve veřejné dopravě 4b-P1.419 495 817 651
Prymš Dominik Mgr.   dopravní specialista - technolog veřejné dopravy 4c-P1.441 495 817 671
Vašíček Rostislav Ing.   dopravní specialista - technolog veřejné dopravy 4c-P1.441 495 817 655
Veselý Vítězslav Bc.   Dopravní specialista - analytik 4b-P1.419 495 817 641
Vrbová Andrea   schvalování jízdních řádů, licence, stanoviska, vyjádření a kontrolní činnost ve veřejné dopravě 4b-P1.418 495 817 386
Šandová Alena Ing.   dopravní specialistka - smlouvy a vyúčtování 4b-P1.418 495 817 652
oddělení silničního hospodářství
Pospíšil Jiří Ing. zástup vedoucí oddělení 4b-P1.417 736 521 874
Janeček Jan Ing.   silniční správní úřad ve věcech silnic I. třídy, stanovení úpravy provozu, opravné prostředky 4b-P1.417 607 068 663
Kubcová Šárka Ing.   silniční správní úřad a speciální stavební úřad ve věcech silnic I. třídy, opravné prostředky 4b-N1.419 495 817 647
Matějková Jana Ing.   silniční správní úřad ve věcech silnic I. třídy, změny v silniční síti, opravné prostředky 4b-N1.420 495 817 648
Prouza Miroslav JUDr.   vyvlastňovací úřad, opravné prostředky 4c-P1.440   
Teichmanová Michaela Ing.   speciální stavební úřad ve věcech silnic I. třídy, opravné prostředky 4b-N1.419 495 817 650
Vaňásek Jaroslav Ing.   silniční správní úřad a speciální stavební úřad ve věcech silnic I. třídy, stanovení úpravy provozu, opravné prostředky 4b-N1.420 602 663 814
Verner Jiří Ing.   silniční správní úřad ve věcech silnic I. třídy, stanovení úpravy provozu, opravné prostředky 4b-N1.420 495 817 658

ZD - odbor zdravotnictví

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Bášová Ludmila Ing. zástup vedoucí odboru 5-N2.20 495 817 577
Baše Karel Mgr.   právník 4c-N3.447 725 511 758
Brzobohatý Jaromír Ing.   systémový inženýr 4c-N3.447   
oddělení zdravotnictví
Zdražilová Lenka Ing zástup vedoucí oddělení 4b-N2.415 495 817 506
Fabiánová Šárka Mgr.   kontroly poskytovatelů, kontrola obcí, přestupky v oblasti zdravotnictví 4a-N2.412 495 817 340
Jakubec Jan Mgr.   přezkumy lékařských posudků a rozhodnutí o ukončení DPN, přestupky v oblasti zdravotnictví 4a-N2.412 495 817 464
Kapuciánová Alla Mgr. Bc.   stížnosti, kontroly poskytovatelů, kontroly obcí 4a-N2.412 495 817 526
Minyuková Tereza   udělování oprávnění k poskytování zdravotních služeb, poskytovaní preventivní péče mimo zdrav.zařízení 4c-N1.444 495 817 523
Urválková Tereza RNDr. Ph.D.   udělování oprávnění a přerušení poskytování zdravotních služeb, kontroly poskytovatelů, preventivní péče mimo zdrav. zařízení 4c-N1.445   
Veselá Kukalová Jaroslava   udělování oprávnění k poskytování zdravotních služeb, zdravotnická dokumentace 4c-N1.445 725 003 041
Wsól Lukáš   udělování oprávnění a přerušení k poskytování zdravotních služeb, preventivní péče mimo zdrav. zařízení 4c-N1.445 495 817 522
Šourková Marie   udělování oprávnění k poskytování zdravotních služeb, výběrová řízení před uzavřením smlouvy se zdrav. poj. 4c-N1.444 495 817 502
oddělení zdravotní péče a ekonomiky
Holomková Ladislava Ing. zástup vedoucí oddělení zdravotní péče a ekonomiky 5-N2.27 495 817 590
Filková Barbora Bc. DiS.   projektová manažerka ve zdravotnictví 5-N2.33 495 817 529
Hemelíková Markéta   referentka oddělení zdravotní péče a ekonomiky 5-N2.33 495 817 703
Hynková Jana Mgr.   referentka oddělení zdravotní péče a ekonomiky 5-N2.33 495 817 137
Sedláčková Lenka Ing.   Referentka oddělení zdravotní péče a ekonomiky 5-N2.23 702 213 071
Svrbíková Lucie Ing.   referentka 5-N2.23 495 817 562

INV - odbor investic

*)         Kliknutím na jméno pracovníka se otevře poštovní klient s předvyplněnou e-mailovou adresou
**)       Kliknutím na č. dveří se zobrazí plán budovy s vyznačeným umístěním kanceláře

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Nýč Václav Ing. zástup vedoucí odboru 1a-N3.101 495 817 570
Janeček Jan JUDr. Ph.D.   právník 4b-N3.420 607 074 383
Kutík Jiří DiS.   strategické investice 4a-P3.401 495 817 360
Michl Miroslav Ing.   strategické investice 4a-P3.401 495 817 702
Mrázek František DiS.   strategické investice 4a-P3.401 495 817 357
Prouzová Hana   asistentka 1a-N3.102 495 817 575
Šumpíková Pavlína   administrativní a spisová služba 1a-N3.102 495 817 261
oddělení veřejných zakázek
Bučková Jitka Mgr. zástup vedoucí oddělení zakázek 4b-N3.422 495 817 512
Jasinková Lucie Ing.   specialistka veřejných zakázek 4b-N3.423 495 817 610
Machová Kateřina Mgr.   právnička 4b-N3.423 702 248 906
Marčišin Ivona JUDr.   právnička 1a-N3.118 702 248 849
Mitrović Jana JUDr.   právnička 1a-N3.118 495 817 453
Zeinerová Věra Ing.   veřejné zakázky, EZAK, registr smluv 4b-N3.422 725 547 095
oddělení přípravy a realizace staveb
Trumm Eduard Ing. zástup vedoucí oddělení přípravy a realizace staveb 4a-N2.410 495 817 463
Brádlová Jitka   investiční manažerka 4a-N2.413 495 817 349
Dvořáček Bořek Ing.   referent pro energetiku 4a-P3.406 702 235 662
Čapek Roman Ing.   referent oddělení přípravy a realizace staveb 4a-P3.406 495 817 659
Janderová Veronika   zpracovávání a aktualizace plánu investiční výstavby na majetku kraje, zabezpečení podkladů pro financování investiční výstavby 4b-N3.421 495 817 368
Jiráňová Jana Ing.   4a-N2.411 495 817 841
Kosař Roman Ing.   plán investiční výstavby, podklady pro financování výstavby 4a-N2.411 495 817 362
Křivanec Radim Bc.   referent pasportizace majetku kraje 4a-P3.406 495 817 657
Padrián Tomáš Ing.   referent oddělení přípravy a realizace staveb 4a-P3.406 495 817 216
Pavlík Marek Ing.   referent oddělení přípravy a realizace staveb 4a-P3.401 495 817 364
Satorie Ladislav Ing.   příprava a realizace investic, zabezpečení podkladů pro financování investiční výstavby 4a-N2.411 604 235 224
Strnad Jiří Ing.   referent oddělení přípravy a realizace staveb, zdravotnictví 4a-N2.413 495 817 366
Žilka Libor Ing.   Referent oddělení přípravy a realizace staveb, zdravotnictví 4a-N2.413 495 817 175
oddělení ekonomické
Vachata Jan RNDr. zástup vedoucí oddělení 4b-N3.420 495 817 445
Jungvirtová Jaroslava Ing. Ph.D.   správce kapitoly 21 - investice a evropské projekty 4b-N3.421 495 817 405
Malcová Dagmar   zpracovávání a aktualizace plánu investiční výstavby na majetku kraje, zabezpečení podkladů pro financování investiční výstavby 4b-N3.415 495 817 276
Vančurová Jitka Bc.   správce kapitoly 21 - investice a evropské projekty 4b-N3.415 495 817 272

VAFK - oddělení interního auditu a finanční kontroly

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Seidlová Hana Ing. zástup vedoucí oddělení 1a-P3.423 495 817 373
Bradnová Alexandra Mgr.   pověřenec pro ochranu osobních údajů 1a-P3.423 725 542 588
Drahoš Jiří Ing.   interní auditor 1a-P3.423 495 817 316
Horáčková Jindra Ing.   finanční kontrola/následná finanční kontrola poskytnutých veřejných prostředků z rozpočtu KHK 1a-P3.423 495 817 528
Jančová Monika Ing.   finanční kontrola/následná finanční kontrola poskytnutých veřejných prostředků z rozpočtu KHK 1a-P3.423 725 593 698
Škrhová Zuzana Ing.   finanční kontrola/následná finanční kontrola poskytnutých veřejných prostředků z rozpočtu KHK 1a-P3.423 607 094 575

KP - odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Churtajeva Kateřina Mgr. zástup vedoucí odboru DP-HK3.19 495 817 330
737 997 977
Charouzková Kateřina Mgr.   příprava, koordinace a implementace projektů v oblasti kultury DP-HK3.18 495 817 151
607 012 353
Sejkorová Lucie Ing.   ekonomka odboru kultury a památkové péče DP-HK3.18 495 817 310
  
oddělení kultury a cestovního ruchu
Mazánková Pavlína Mgr. zástup vedoucí oddělení kultury DP-HK3.15 495 817 322
720 987 142
Doležalová Věra Mgr.   odborná referentka oddělení kultury DP-HK3.14 495 817 466
727 811 784
Fikarová Helena Ing. Mgr.   odborná referentka oddělení kultury DP-HK3.14 495 817 319
607 029 573
Svátková Alena Mgr.   cestovní ruch DP-HK3.20 495 817 288
725 575 289
oddělení památkové péče
Smolík Milan Ing. zástup vedoucí oddělení památkové péče DP-HK3.37 495 817 458
601 325 879
Baudišová Tamara PaedDr.   odborná referentka památkové péče DP-HK3.35 495 817 311
601 376 690
Burešová Helena Mgr.   odborná referentka památkové péče DP-HK3.36 495 817 353
725 575 323
Dioszegi Jolana Mgr.   odborná referentka památkové péče DP-HK3.36 495 817 255
727 899 592
oddělení rozvoje a kulturních a kreativních odvětví
Mrkvičková Tereza Mgr. & Mgr. zástup vedoucí oddělení DP-HK3.30 495 817 188
722 979 239
Kudrnáč Michal   kulturní a kreativní odvětví v oblasti architektury DP-KH3.29 495 817 235
774 578 102
Maříková Lucie Bc.   Kulturní a kreativní odvětví, projektová manažerka DP-HK3.30 495 817 534
  
Truncová Pavla Mgr.   Komunikace, mezinárodní spolupráce DP-HK3.29 495 817 394
  

INF - odbor informatiky

příjmení, jméno, titul* zástup Činnost č. dveří** telefon
Pecold Bohumil Ing. zástup vedoucí oddělení, pověřený vedením odboru 4b-N4.402 495 817 140
Luňáčková Naděžda   podpora koncových uživatelů v oblasti výpočetní techniky, asistenční činnosti 4b-N4.404 495 817 142
oddělení informatiky
Kořínek Martin Ing. Ph.D. zástup vedoucí oddělení 4b-N4.403 495 817 540
Cejnarová Iva Ing.   informatik 4b-N4.405 495 817 597
Hásek Jindřich   správa PC a aplikací, podpora koncových uživatelů v oblasti výpočetní techniky 4b-P2.405 495 817 148
Hejnyšová Iva Ing.   správce internetu a intranetu 4b-N4.405 725 705 087
Hlava David Bc.   informatik - podpora koncových uživatelů 4b-N4.404 495 817 219
Holas Jiří Ing.   správce GIS 4b-N4.405 495 817 144
Hrubeš Martin Ing.   správa serverů, bezpečnost a integrita dat 4b-N4.401 495 817 598
Martinková Alice Ing.   správce GIS 4b-N4.405 495 817 800
Souček Jaroslav Ing.   informatik 4b-P2.405 495 817 145
Šlechta Roman   správa PC a aplikací, podpora koncových uživatelů v oblasti výpočetní techniky 4b-N4.404 495 817 143
oddělení projektů a síťové infrastruktury
Bulíček Martin   informatik 4b-N4.401 495 817 134
Kočárník Jiří Ing.   lokální počítačové sítě 4b-N3.436a 495 817 182
Vohralík Tomáš   informační systémy, komunikační technologie 4b-N3.436a 495 817 146